۱۱ مهر

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران

اتوبار پاسداران حمل ساید و گاوصندوق به صورت حرفه ای اتوبار تهران پاسداران باربری تهران پاسداران ،حمل بار با خاور های مسقف و پوشیده اتوبارپاسداران وانت بار با کارگرو بدون کارگر در پاسداران تهران هرقدر وسایل و ظروف شکستنی را با دقت بیشتری بسته‌بندی کنید.

در مقصد با خیال آسوده‌تری آنها را باز خواهید کرد و سالم خواهید دید.باربری پاسداران حتماً روی یك اتیكت اطلاعاتی در مورد وسایلی كه درون جعبه قرار داده اید بنویسید و روی جعبه بچسبانید. باور نمی كنید كه این كار در موقع باز كردن جعبه ها چه كمك بزرگی به شما خواهد كرد.

 

اتوبار پاسداران

گروه حمل ونقلی مطمئن پاسداران دارای کارگران خوش اخلاق و ماهر و این باربری با دارا بودن خاور های بزرگ اثاث کشی و موکت کاری شده و مسقف در منطقه پاسداران آماده خدمات باربری درون شهری و برون شهری می باشد.حمل ونقل آسان و با کمترین هزینه در تهران اتوبار پاسداران با دارا بودن چرخ های مخصوص گاوصندوق و تسمه های مخصوص پیانو و ساید وبرای بسته بندی وسایل از ضربه گیر های محکم و با کارتون های حجیم و پنج لایه آماده خدمت گذاری برای مشتریان می باشد.

همچنین وسایل سنگین را کف کارتن قرار داده و وسایل سبک‌تر را بالاتر بگذارید.حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ ، مسقف و تمیز (برای جلوگیری از آسیب دیدگی ،دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده است باربری پاسداران.) ماشین ها مجهز به پتو وموکت برای قرار دادن بین وسایل و جلوگیری از شکستگی . با کارگران خوش اخلاق ، ورزیده و کاردان.

با داشتن شعب مجهز و به روز مختلف در سراسر تهران سعی دارد که خدمات خود را بدون تاخیر و بدقولی های رایج در بین سایر باربری و اتوبار های فعال در تهران با هزینه منصفانه و اعمال تخفیف های خوب ویژه سال نو و فصل بهار بار و اثاثیه شما همشهری گرامی در بین تمام مناطق تهران و حتی در صورت نیاز به شهرستان نیز حمل و جابجا نمایید. باربری |باربری سعادت اباد به روز ترین خدمات با بهترین خدمات همیشه همراه شماست.

باربری سعادت اباد یک باربری خوب، باکارگران اموزش دیده بارانندگانی صبورو با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشیبدون استرس و بیسروصدابابسته بندی بی نظیرتوسط نیروهای مجرب وورزیده،بصورتشبانه روزیآماده خدمت رسانیبه شما هنشهریان گرامی است.

 

اشتراک

ارسال نظر